Jaa ilmoitus

Henkilökunta

Koko henkilökuntamme palveluksessanne !

Myynti

Michael Andersen

Michael Andersen
Myyntijohtaja

+358 50 330 8095
michael.andersen@autosilta.com

Suomi Ruotsi Englanti  

Tomi Köykkä

Tomi Köykkä
Vaihtoautopäällikkö

+358 500 459 592
tomi.koykka@autosilta.com

Suomi Englanti  

Stefan Holmström

Stefan Holmström
Automyyjä

+358 45 635 7393
stefan.holmstrom@autosilta.com

Suomi Ruotsi Englanti  

Arttu Jaakkola

Arttu Jaakkola
Automyyjä

+358 46 923 3929
arttu.jaakkola@autosilta.com

Suomi Englanti  

Antti Riekki

Antti Riekki
Automyyjä

+358 45 635 7392
antti.riekki@autosilta.com

Suomi  

Myynnintuki

Santeri Vilkki

Santeri Vilkki
Vastaava assistentti

+358 50 401 7826
santeri.vilkki@autosilta.com

Suomi Englanti  

Kim Strömberg

Kim Strömberg
Automyynnin assistentti

+358 50 525 8626
kim.stromberg@autosilta.com

Suomi Englanti  

Risto Laine

Risto Laine
Automyynnin assistentti

+358 50 355 8899
risto.laine@autosilta.com

Suomi Englanti  

Tarmo Harju

Tarmo Harju
Automyynnin assistentti

+358 50 406 1630
tarmo.harju@autosilta.com

Suomi Englanti  

Niklas Sorvala

Niklas Sorvala
Automyynnin assistentti

+358 50 356 6760
niklas.sorvala@autosilta.com

Suomi Ruotsi Englanti  

Työnjohto

Henrik Björklöf

Henrik Björklöf
Työnjohtaja

+358 45 635 7396
henrik.bjorklof@autosilta.com

Suomi Ruotsi Englanti  

Aleksi Lehtonen

Aleksi Lehtonen
Työnjohtaja

+358 45 635 7394
aleksi.lehtonen@autosilta.com

Suomi Englanti  

Mikko Manner

Mikko Manner
Työnjohtaja

+358 50 592 2915
mikko.manner@autosilta.com

Suomi Englanti  

Joonas Louhi

Joonas Louhi
Työnjohdon assistentti

+358 50 341 4676
joonas.louhi@autosilta.com

Suomi Englanti  

Hallinto

Satu Nikander

Satu Nikander
Autosihteeri

+358 45 635 7395
satu.nikander@autosilta.com

Suomi Englanti  

Sonja Holmström

Sonja Holmström
Autosihteeri - Markkinointikoordinaattori

+358 50 468 7383
sonja.holmstrom@autosilta.com

Suomi Ruotsi Englanti  

Osto

Santtu Repo

Santtu Repo
Operatiivinenpäällikkö

+358 440 459 592
santtu.repo@autosilta.com

Suomi Englanti  

Jami Multisilta

Jami Multisilta
Toimitusjohtaja

+358 400 459 592
jami.multisilta@autosilta.com

Suomi Ruotsi Englanti  

Operaattorit veloittavat 010-alkuisiin numeroihin soittamisesta kotimaan lankaverkosta 8,35snt/puhelu + 6,00snt/min, kotimaan matkapuhelimesta 8,35 snt/puhelu + 17,18 snt/min. (sis alv 24%).

010 323 3430