Jaa ilmoitus

Henkilökunta

Koko henkilökuntamme palveluksessanne !

Myynti

Michael Andersen

Michael Andersen
Myyntijohtaja

050 33 080 95
michael.andersen@autosilta.com

Suomi Ruotsi Englanti  

Tomi Köykkä

Tomi Köykkä
Vaihtoautopäällikkö

0500 459 592
tomi.koykka@autosilta.com

Suomi Englanti  

Stefan Holmström

Stefan Holmström
Automyyjä

045 635 73 93
stefan.holmstrom@autosilta.com

Suomi Ruotsi Englanti  

Arttu Jaakkola

Arttu Jaakkola
Automyyjä

046 92 33 929
arttu.jaakkola@autosilta.com

Suomi Englanti  

Antti Riekki

Antti Riekki
Automyyjä

045 635 73 92
antti.riekki@autosilta.com

Suomi  

Myynnintuki

Santeri Vilkki

Santeri Vilkki
Vastaava assistentti

050 401 78 26
santeri.vilkki@autosilta.com

Suomi Englanti  

Niklas Sorvala

Niklas Sorvala
Automyynnin assistentti

050 35 667 60
niklas.sorvala@autosilta.com

Suomi Ruotsi Englanti  

Joonas Louhi

Joonas Louhi
Automyynnin assistentti

050 341 46 76
joonas.louhi@autosilta.com

Suomi Englanti  

Kim Strömberg

Kim Strömberg
Automyynnin assistentti

050 525 86 26
kim.stromberg@autosilta.com

Suomi Englanti  

Työnjohto

Henrik Björklöf

Henrik Björklöf
Työnjohtaja

045 635 73 96
henrik.bjorklof@autosilta.com

Suomi Ruotsi Englanti  

Aleksi Lehtonen

Aleksi Lehtonen
Työnjohtaja

045 635 73 94
aleksi.lehtonen@autosilta.com

Suomi Englanti  

Mikko Manner

Mikko Manner
Työnjohtaja

050 59 22 915
mikko.manner@autosilta.com

Suomi Englanti  

Hallinto

Satu Nikander

Satu Nikander
Autosihteeri

045 635 73 95
satu.nikander@autosilta.com

Suomi Englanti  

Sonja Holmström

Sonja Holmström
Autosihteeri - Lomalla 01.09 - 30.09.2017

050 468 73 83
sonja.holmstrom@autosilta.com

Suomi Ruotsi Englanti  

Osto

Santtu Repo

Santtu Repo
Operatiivinenpäällikkö

0440 459 592
santtu.repo@autosilta.com

Suomi Englanti  

Jami Multisilta

Jami Multisilta
Toimitusjohtaja

0400 459 592
jami.multisilta@autosilta.com

Suomi Ruotsi Englanti  

Operaattorit veloittavat 010-alkuisiin numeroihin soittamisesta kotimaan lankaverkosta 8,35snt/puhelu + 6,00snt/min, kotimaan matkapuhelimesta 8,35 snt/puhelu + 17,18 snt/min. (sis alv 24%).

010 323 3430